Privalumai

Nauja gyvenimo kokybė

Viskas šalia jūsų
  • Gamtos artumo ir miesto ritmo sąjunga Klaipėdoje;
  • Naujos statybos butai saugioje ir tvarkingoje kaimynystėje;
  • Daugiau patogumų – mažiau rūpesčių įsigijus butą su parkavimo vieta ir sandėliuku.
Nauja gyvenimo kokybė

Patirtis ir techniniai sprendimai

Ilgametė patirtis ir garantijos

Ilgametė patirtis ir garantijos

Projekto vystytojas, UAB „Pamario troba“, stato ir parduoda naujos statybos butus Klaipėdoje nuo 2002 m. ir yra Lietuvos statybininkų asociacijos narys. Su klientais užmezgame ilgalaikius ryšius ir suteikiame visas Lietuvos Respublikos įstatymuose numatytas garantijas.
Kokybiška išorės apdaila

Kokybiška išorės apdaila

Šarlotės namų fasadams ir lodžijų vidinei apdailai panaudotos labai kokybiškos austriškos FUNDERMAX plokštės, kurios užtikrina namų apdailos ilgaamžiškumą, spalvos patvarumą ir yra plaunamos.
Tvirta mūrinė statyba

Tvirta mūrinė statyba

Šarlotės namai – tai tvirti silikatinių plytų mūro namai, pasižymintys puikia garso izoliacija, kad Jūsų nauji namai būtų ramesni.
Ekonomiški ir šilti namai

Ekonomiški ir šilti namai

Šiame naujos statybos butų projekte įdiegta moderni šildymo sistema, sumontuoti A+ klasę atitinkantys langai. Reguliuodami šilumą savo naujame bute, galėsite sumažinti šildymo išlaidas, o techniniai namo sprendimai užtikrins šviežio oro cirkuliaciją ir sveiką mikroklimatą.
Plačiau apie techninius sprendimus

Jūsų svajonių būsto interjeras

Įsirenkite butą pagal savo norus

Viskas šalia jūsų

Šarlotės namų projekte parduodami nauji butai su daline apdaila, tad savo naujus namus galėsite įsirengti būtent taip, kaip norite ir apdailą atlikti patys.

Įsirenkite butą pagal savo norus

Jūsų norai — mūsų įgyvendinimas

Gyvenkite saugiai

Jums pageidaujant, pilną apdailą Jūsų išsirinktame bute galime atlikti ir mes. Pilnos apdailos darbus atliekame per kelis mėnesius po to, kai Jūs išsirenkate apdailos medžiagas ir kartu suderiname sąmatą. Vykstant pilnos apdailos darbams, Jums nereikia dėl nieko rūpintis – visus darbus prižiūri ir už juos atsako atestuoti statybos vadovai.

1000 įrengtų butų
2-3 mėn. atlikti darbams
Jūsų norai — mūsų įgyvendinimas

Profesionali pagalba Jūsų būsto idėjoms

Mažiau rūpesčių

Jei nesate tikri, kaip turėtų atrodyti Jūsų svajonių būstas ar norėtumėte pagalbos kuriant namų interjerą, mes galime pasiūlyti profesionalios dizainerės paruoštus interjero projektus (ši paslauga nemokama). Jei norėtumėte išskirtinio interjero, rekomenduojame mūsų dizainerę-partnerę Karoliną Juodeškaitę-Juknę individualiam darbui su Jumis (paslaugos kaina ir atsiskaitymas derinami tiesiogiai su dizainere).

Profesionali pagalba Jūsų būsto idėjoms

Susisiekite

Natūrali gamta nuramina, atgaivina, įkvepia
Vilija Gerazimienė

Vilija Gerazimienė

Butų pardavimai

+370 698 85 405

Algimantas Gumuliauskas

Algimantas Gumuliauskas

Techniniai sprendimai

+370 612 15 495